• CORIN stale pracuje nad doskonaleniem biustonoszy, aby były jak najwygodniejsze czyli równomiernie rozkładały nacisk na wszystkie obszary piersi, klatki piersiowej i pleców.

  Biustonosze o takiej konstrukcji pomagają uniknąć problemów z zaburzeniami przepływu limfy, obrzękami czy stanami zapalnymi piersi i ich okolic. Jedną z najnowszych propozycji w kolekcji CORIN jest biustonosz Gisele 30725.

  Miski w tym formowanym biustonoszu zostały wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii, dzięki czemu biustonosz staje się niewyczuwalny  i doskonale dopasowuje się do kształtu piersi. Jest lekki, ma doskonałe właściwości podtrzymujące i jest przyjemny w dotyku. Innowacyjne miseczki są bezszwowe, ze stabilnego haftu pokrytego drobnym wzorem, który jest termicznie formowany.

  Specjalnie zaprojektowany materiał pod wpływem temperatury uzyskuje kształt piersi. Dzięki nowej technologii nie ma żadnych szwów na miskach, są zupełnie gładkie. Romantyczny wygląd lekko połyskującego haftu i elegancja w prostocie – doskonale prezentują się na piersiach o większych rozmiarach. Miseczki w kształcie trójkąta tworzą efektowny dekolt i dają wsparcie dużym piersiom, dobrze podtrzymują i formują.

  Duże znaczenie w tej konstrukcji mają boczne fiszbiny i druty, a także regulowane szerokie ramiączka. Ten pozornie delikatny biustonosz zapewnia piersiom dobre podtrzymanie i nadaje im naturalny kulisty kształt. Miski nie są przeźroczyste. Biustonosz z taką konstrukcją jest polecany także kobietom z dużymi piersiami, które wymagają stabilnej i podtrzymującej formy. Gisele 30725 sprawdzi się pod przylegającymi ubraniami. To biustonosz idealny dla kobiet, które cenią sobie wygodę i jednocześnie chcą wyglądać zmysłowo i kobieco. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość zapewniają niezwykły komfort noszenia. Dzięki bogatym ornamentom Gisele 30725 prezentuje się luksusowo.

  Opracowanie tego typu biustonosza było możliwe dzięki wielomiesięcznej pracy działu badawczo-rozwojowego firmy CORIN oraz wsparciu środków z Unii Europejskiej. Walory biustonosza Gisele 30725 zostały potwierdzone opinia o innowacyjności wydaną przez Polskie Towarzystwo Naukowo-Techniczne.

  Do biustonosza można dobrać ulubiony fason fig – z wysokim stanem, tradycyjne oraz stringi.

  Udostępnij