• Poziomki” z Przedszkola Miejskiego nr 13 odwiedziły 22 listopada pocztę przy ul. Pułaskiego. To było wspaniałe spotkanie z pracownikami, którzy troskliwie zajęli się ciekawskimi przedszkolakami.

    Najpierw dzieci musiały oczywiście nabyć numerek, który uprawniał ich do podejścia do okienek obsługiwanych przez panie. Tam dowiedziały się, z czym można przyjść na pocztę. Okazało się, że oprócz zapłacenia rachunków, wysłania paczki lub listu można także kupić wiele produktów, np. kalendarze na rok 2024, w które zaopatrzyły się „Poziomki”. Na pewno przydadzą się do zapisywania terminów kolejnych wydarzeń w przedszkolu.

    Ale to nie był jeszcze koniec wizyty. Wszędobylskie „Poziomki” mogły obserwować przyjmowanie paczek, stemplowanie listów, a także pracę listonosza. Z dużym zaciekawieniem obserwowały, jak swoje zadania wykonują poszczególni pracownicy poczty, przechodząc do kolejnych pomieszczeń. Na koniec czekała je kolejna niespodzianka w gabinecie pani naczelnik. „Poziomki” zostały obdarowane cukierkami oraz zabawkowymi długopisami.

    Przedszkolaki długo nie zapomną o tej wizycie…

    Udostępnij