• Kino TOMI zaprasza na 3 MARATONY FILMOWE! Tym razem przygotowaliśmy coś dla miłośników grozy oraz fanów magicznego świata Harrego Pottera.

  Bilety w przedsprzedaży po 29 zł, od dwóch dni do maratonu – 35 zł. 

  Maraton Horrorów: Dwie minuty do piekła 26.01.2024 godz. 22:00

  Sprzedaż biletów:  https://kinotomi.pl/repertuar?movie=1308

  „RAZ, DWA, TRZY… WCHODZISZ DO GRY!” (76 min.)

  Grupa dzieciaków z Salem (tak, tego Salem) znajduje przeklęty nóż i przypadkiem uwalnia demoniczną siłę, która zmusza ich by wzięli udział w krwawej grze. Takiej, której nie da się wygrać. Zasady są zmienne jak kaprysy demona i wszystko wskazuje na to, że w Salem znów dojdzie do tragedii.

  „FLETNIK” (91 min.)

  Młoda kompozytorka (Charlotte Hope), po tajemniczej śmierci swojej mentorki, otrzymuje od dyrygenta (Julian Sands) zadanie ukończenia jej ostatniego koncertu. Szybko odkrywa, że wykonywanie melodii pozostawionych przez zmarłą mistrzynię pociąga za sobą śmiertelnie niebezpieczne konsekwencje. Okazuje się, że niepokojące utwory mają mroczne pochodzenie, a obudzone przez nie złe moce nie znikną wraz z ostatnią zagraną nutą.

  „DWIE MINUTY DO PIEKŁA” (94 min.) PREMIERA!

  Po zagadkowej śmierci ojca, którego nie widziała od lat, Iris (Freya Allan) dziedziczy stary, podupadający bar na odludziu. Pragnąc dowiedzieć się, dlaczego ojciec porzucił ją, kiedy była jeszcze dzieckiem, Iris udaje się w podróż w nieznane. Szukając prawdy, odkrywa, że opuszczony lokal kryje coś więcej niż rodzinną tajemnicę. To ciążąca nad budynkiem klątwa, która wiąże jego właściciela z pradawnym stworem, nazywanym Baghead. Ten kto wejdzie w pakt z demonem, staje się strażnikiem jego mocy, pozwalającej przywoływać zmarłych na dokładnie dwie minuty. Zafascynowana mrocznym odkryciem Iris postanawia wykorzystać talent stwora i pomagać ludziom, którzy stracili swych bliskich. Ci jednak muszą bezwzględnie przestrzegać zasad rytuału i pamiętać, że przekroczenie czasu seansu – choćby o sekundę – niesie straszliwe konsekwencje.

  Maratony Harrego Pottera

  Miłośnicy magicznego świata Harry’ego Pottera, przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie! Kino TOMI w Pabianicach ma przyjemność zaprosić Was na spektakularny maraton filmowy poświęcony przygodom najsłynniejszego czarodzieja świata. Wszyscy fani serii będą mieli okazję zanurzyć się w magicznym świecie Hogwartu i towarzyszyć Harry’emu jego przygodach!

  Maraton Harrego Pottera vol. 2 27.01.2024 godz. 10:30

  (Czara ognia, Zakon Feniksa oraz Książe półkrwi)

  Sprzedaż biletów:  https://kinotomi.pl/repertuar?movie=1302

  Maraton Harrego Pottera vol. 3 11.02.2024 godz. 12:00

  (Insygnia śmierci część 1 & 2)

  Sprzedaż biletów:  https://kinotomi.pl/repertuar?movie=1302

  Udostępnij