• Imprezy i eventy na stałe wpisały się w kulturę organizacyjną nie tylko korporacji, lecz także mniejszych firm. Wszak nie samą pracą człowiek żyje, a eventy firmowe to doskonała okazja, aby nie tylko oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków, lecz także by wzmocnić pozytywne relacje między pracownikami, poprawić efektywność pracy zespołów czy zwiększyć ich motywację do realizacji celów biznesowych.

  Ahoj przygodo, czyli firmowy event pod żaglami

  Eventy firmowe coraz częściej przenoszą się z sal kongresowych i klubów na świeże powietrze. Wśród rozmaitych propozycji znaleźć można np. event firmowy pod żaglami. Jest to świetny pomysł na budowanie wzajemnego zaufania wśród członków zespołu. Przypadnie do gustu nie tylko wytrawnym wilkom morskim, lecz także osobom, które swoją nogę na łodzi postawią po raz pierwszy. Bo, czy jest coś lepszego, niż wypoczynek połączony z firmową integracją pod żaglami, gdy słońce delikatnie ogrzewa smagane wiatrem policzki?

  Rejsy żaglowe – oryginalny pomysł na integrację zespołu

  Event pod żaglami może przyjąć różną formę, m.in. rejsów żaglowych podczas których pracownicy nie tylko zdobywają nowe umiejętności, lecz także ćwiczą skuteczną komunikację. Taki event możesz zorganizować zarówno dla pracowników, jak i partnerów biznesowych. Pokaż swoim partnerom i klientom, że masz nieszablonowe podejście do budowania długofalowych więzi biznesowych. Udowodnij im, że innowacyjność to nie tylko solidny fundament filozofii Twojej firmy, lecz także sposób, w jaki prowadzisz marketing marki.

  Regaty żaglowe – team building z nutką rywalizacji

  Spokojny rejs pod czujnym okiem doświadczonego skippera to tylko jedna z propozycji, które czekają na Ciebie, gdy zdecydujesz się na firmowy event pod żaglami. Jeśli szukasz pomysłu na aktywne budowanie więzi w zespole, wzmacnianie wzajemnego zaufania i nutkę rywalizacji okraszoną szczyptą sportowych emocji – zdecyduj się na regaty żaglowe. 

  To sprawdzony sposób na efektywny team building. Aby stanąć w szranki o tytuł najlepszej załogi jachtowej, załoganci nie muszą mieć na swoim koncie setek przepłyniętych mil morskich. To propozycja dla każdego – wystarczy odrobina odwagi, aby zanurzyć się w niesamowitą przygodę.

  Zastanawiasz się dlaczego event firmowy pod żaglami to dobry pomysł? Taka forma aktywnego wypoczynku ma wiele zalet, m.in.:

  • umacnia więzi w zespole;
  • sprzyja budowaniu zaufania – zarówno pomiędzy pracownikami, jak i z kontrahentami biznesowymi;
  • kształtuje grupowe mechanizmy podążania do osiągnięcia wyznaczonego celu, zwłaszcza jeżeli wprowadzi się element grupowej rywalizacji sportowej.

  Żeglarski event firmowy – Sztorm Grupa

  Szukasz nietuzinkowego pomysłu na szaloną imprezę integracyjną lub event firmowy dla swojej firmy? Wiesz, jak ważny jest team building zwiększający efektywność zespołu i stawiasz na sprawdzone rozwiązania? Sprawdź ofertę Sztorm Grupy. Zorganizujemy dla Ciebie m.in. rejsy czy regaty żaglowe, a także zaprosimy Twoich pracowników do udziału w wyjątkowej grze terenowej na terenie Zalewu Zegrzyńskiego.

  Udostępnij