• PUP otrzymał podziękowania od ministerstwa w uznaniu za pełną zaangażowania pracę na rzecz osób bezrobotnych, poszukujących pracy i pracodawców oraz za wieloletnią działalność w promocji zatrudnienia i wspieranie lokalnego rynku pracy.

  27 stycznia obchodzony jest Dzień Publicznych Służb Zatrudnienia. Na zaproszenie Ministra Rodziny Pracy i Pracy Społecznej dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pabianicach Magdalena Werstak uczestniczyła w konferencji w Warszawie z okazji 105-lecia istnienia służb zatrudnienia.

  Pabianicki urząd otrzymał podziękowania od ministerstwa w uznaniu za pełną zaangażowania pracę na rzecz osób bezrobotnych, poszukujących pracy i pracodawców oraz za wieloletnią działalność w promocji zatrudnienia i wspieranie lokalnego rynku pracy.

  Obchody tego święta zorganizowano także w naszym urzędzie pracy. Tradycją się już stało, że pracownik, który przepracował 30 lat, otrzymuje dyplom i kwiaty. Tyle lat minęło w tym roku panu Ireneuszowi Jarzyńskiemu. Jednak najdłużej pracującą jest Katarzyna Kaliska, blisko 34 lata w służbach zatrudnienia. Gratulacje za wytrwałość – mówi Magdalena Werstak, dyrektor PUP.

  W uroczystości uczestniczył starosta pabianicki Jacek Wróblewski oraz Członek Zarządu Powiatu Pabianickiego Henryk Brzyszcz.

   – Pracownicy urzędu cieszą się, że ich praca jest wysoko oceniana przez przełożonych oraz klientów urzędu. To powód do dumy – dodaje dyrektor urzędu. – Pracownicy PUP w Pabianicach to wspaniali i empatyczni ludzie, chętni do pomocy i rozwiązywania problemów.

  foto: PUP

  Udostępnij