• Czy zastanawiałyście się kiedyś, w jaki sposób powstały delikatne kropeczki w naszej kolekcji Twiggy 723? Zdobią one biustonosze i figi. I to nie jest magia… tylko jeden z procesów technologicznych, dzięki któremu bielizna zyskuje dodatkową szlachetność.

  „Piękny materiał w kropki” w kolekcji Twiggy to lekki i ażurowy tiul, którego struktura przypomina siatkę. Tiul jest delikatny i przezroczysty, ma charakterystyczny dla siebie efekt mgiełki. To kolumienkowa dzianina ażurowa, którą tworzy układ połączonych ze sobą oczek. Kropkami na tiulu jest natomiast dziany maszynowo wzór: ozdobna warstwa w postaci drobnych elementów naniesiona specjalną technologią na materiał bazowy. W przypadku Twiggy na elastyczny tiul został naniesiony wzór w kształcie kropeczek, który po procesie dziania zmienił się w piękny materiał w przyjemne w dotyku groszki. Specjalna technologia sprawia, że wzór jest trwały i gładki, poprzez co jest niewidoczny spod obcisłej odzieży.

  Produkcja takiego materiału to dość czasochłonny proces, przez co jego cena jest znacznie wyższa. Tiule z wzorami potrafią być nawet kilka razy droższe od tradycyjnych gładkich materiałów. Czasochłonność procesu przekłada się jednak na efekt wizualny, dzięki któremu materiały dziane są uważane za najbardziej szlachetne.

  I to właśnie ta szlachetność sprawiła, że zapragnęliśmy „kropeczek” w naszej Twiggy 723. To kolekcja zaprojektowana na bazie kolekcji Virginia 871 – specjalnie dla pań będących miłośniczkami biustonosza typu SPACER i push up. Nie mogło w tej kolekcji zabraknąć biustonosza z usztywnianym dołem miseczki, dla pań z pełniejszym biustem. Specjalnie dla nich powstał model semi soft 12723.

  Te same fasony, niekwestionowanych bestsellerowych biustonoszy, w nowym i bardzo kobiecym wydaniu. W linii Twiggy miseczki biustonoszy i boczki pokrywa lekko połyskujący tiul w małe groszki. Kobiece kropeczki rozsiane na transparentnym tiulu, sprawiają, że pozornie proste modele biustonoszy Twiggy wyglądają bardzo elegancko i wytwornie.

  Jesteś fanką Virginii? Nie czekaj – wypróbuj nową linię Twiggy, wybierz swój ulubiony fason i rozkoszuj się niepowtarzalną wygodą noszenia. Szlachetności modelom dodają minimalistyczne ozdoby z elementami złota.

  Warto ją mieć, bo:

  1. przede wszystkim są w niej sprawdzone konstrukcje biustonoszy – SPACER i PUSH Up (przygotowane na bazie Virginii) i semi soft

  2. ma ultrakobiecy motyw – kropki – rozsiane na transparentnym tiulu

  3. ma gładkie miseczki idealne pod każde ubranie usiane kropeczkowym wzorkiem

  4. ma ciepły odcień beżu, który jest uniwersalnym i najlepszym kolorem nie tylko na wiosnę

  5. to niekwestionowany komfort noszenia

  Udostępnij