• Interkomy ułatwiają życie w czasie jazdy motocyklem. Można komunikować się w grupie, ale też rozmawiać z pasażerem. Na uwagę zasługują interkomy nowej generacji Cardo Packtalk Edge. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej.

  Interkomy Cardo – poznaj serię Packtalk Edge 

  Interkomy Cardo Packtalk Edge to najnowsza generacja tego sprzętu. Pozwalają na łączność nawet 15 osób w ramach technologii Mesh. Zasięg takiego interkomu pomiędzy dwoma użytkownikami wynosi 1,6 km, natomiast w grupie nawet 8 km. To urządzenie, które sprawi, że żaden fotoradar na trasie Ci nie umknie, podobnie jak zmiana organizacji ruchu, gdyż możesz połączyć interkom z nawigacją i odbierać z niej komunikaty bezpośrednio na urządzenie, które będzie zamontowane na twoim kasku. Warto podkreślić, że interkomy Cardo są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kasków, zarówno otwartymi, szczękowymi, jak i enduro. To urządzenie to znacznie więcej, bo możesz je sparować z dedykowaną aplikacją. Dzięki temu możesz słuchać ulubionej muzyki, a także się nią dzielić z innymi uczestnikami sieci. Oczywiście interkom działa w oparciu nie tylko o technologię Mesh, ale i Bluetooth, która umożliwia podstawową łączność pomiędzy urządzeniami. Najwyższą jakość dźwięku zapewniają w tym przypadku słuchawki JBL.

  Warto podkreślić, że ten zaawansowany model interkomu jest wodoodporny i posiada klasę IP 67. Co więcej można go bardzo szybko naładować. Już 20 minut ładowania pozwoli przedłużyć pracę interkomu o dodatkowe 2 godziny. Co bardzo istotne, Packtalk Edge można obsługiwać głosowo, zatem nie trzeba wybierać numeru, by połączyć się z innym użytkownikiem. Można wybrać go poleceniem głosowym.       

  Dlaczego warto wybrać interkomy Packtalk Custom?  

  Na uwagę zasługują także interkomy Packtalk Custom. Warto podkreślić, że można je użytkować nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych, gdyż pracują w zakresie temperatur od minus 22 do 55 stopni Celsjusza. Łączność w tym modelu zapewnia Bluetooth 5.2. Ten model także pozwala na łączność grupy motocyklistów liczącą nawet 15 osób. Odległość pomiędzy kierowcami dla zachowania zasięgu może wynosić do 1,6 km, a przy minimum 6 motocyklistach do 8 km. Urządzenie można naładować w ciągu dwóch godzin. Jest to interkom DMC drugiej generacji, który wyposażony jest w funkcję ponownego łączenia po zerwaniu połączenia. Z tym interkomem można sparować zarówno telefon, jak i nawigację i cieszyć się komfortem zarówno w czasie krótszej, jak i dłuższej wyprawy motocyklowej. 40 mm głośniki sprawiają, że interkom zapewnia odpowiednią jakość dźwięku nawet na ruchliwej trasie. Ten wodoodporny model interkomu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Nie musisz już stawać na postoju, by skonsultować się z innymi członkami grupy co do przemierzanej trasy. Możecie komunikować się w czasie jazdy, a jednocześnie w pełni się nią cieszyć i podróżować w pełni bezpiecznie. W czasie długiej wyprawy trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez tego urządzenia. Zarówno Packtalk Edge, jak i Packtalk Custom to innowacyjne interkomy, które pozwolą Ci słuchać radia w czasie postojów na światłach czy też przemierzania kolejnych kilometrów. Po sparowaniu interkomu z dedykowaną aplikacją masz znacznie więcej możliwości.           

  Udostępnij