• Chcesz wzbogacić komunikację i zadbać o więzi z innymi ludźmi? 25 i 26 marca w Fabryce Wełny odbędzie się druga edycja bezpłatnej konferencji pn. „Wolisz mieć rację czy relację?”.

  Wydarzenie organizuje Fundacja 4 Kroki i Ośrodek Mediacyjny 4 Kroki przy wsparciu Grupy Wolontarystycznej „Agrafka” i Fabryki Wełny Hotel & SPA.

  Wybrałam Pabianice, które są bliskie memu sercu ze względu na osobiste relacje. Tutaj znam zmieniaczki i zmieniaczy świata, którzy pragną życia w harmonii wewnętrznej i zewnętrznej, a to jest coś, czego chciałabym, abyśmy doświadczali jako ludzie więcej i częściej. Marzę, abyśmy dbali o wewnętrzną harmonię. Aby nasze dzieci mogły uczyć się od dorosłych, w jaki sposób tworzymy bezpieczny świat międzyludzkich połączeń” – mówi Iza Nowaczyk, organizatorka, prezeska Fundacji 4 Kroki, mediatorka porozumieniowa i trenerka.

  Organizatorzy zapraszają na bezpłatną konferencję pracowników edukacji (dyrektorzy, pedagodzy i nauczyciele), administracji publicznej (zarząd, naczelnicy i pracownicy Urzędu Miasta Pabianic oraz Starostwa Powiatowego), biznesu (prezesi i pracownicy lokalnych firm), organizacji pozarządowych (prezesi, członkowie NGO i społecznicy), a także rodziny i osoby indywidualne, które chcą wzbogacić swoją komunikację.

  Podczas wydarzenia organizatorzy zainspirować chcą do „myślenia inaczej” na temat bycia w dialogu, zgłębienia paradygmatu racji oraz opcji w codziennym dbaniu o kontakt i relacje, a w szczególności poszerzyć świadomość, skąd biorą się zachowania przemocowe. Przybliżyć, czym jest trauma i w jaki sposób wpływa na autonomiczny układ nerwowy, czy zainspirować do tego, jak można opiekować złość, poczucie winy/ obwinianie innych oraz wstyd.

  Szczegóły dostępne w wydarzeniu na FB pod linkiem:  https://www.facebook.com/events/303664376064352

  Udostępnij