• 15 i 16 marca w Radomiu odbyły się mistrzostwa Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach wystartowało 4 zawodników PTC.

Najbliżej zdobycia brązowego medalu w kategorii 82 kg był Jakub Makowski (na zdjęciu z prawej). W pierwszej walce Kuba przegrał z Oskarem Luberą (WKS Śląsk Wrocław), brązowym medalistą tej kategorii. Następnie w rewelacyjnym stylu wygrał trzy następne pojedynki i stanął do walki o brązowy medal. Niestety, przegrał z Kamilem Szygulskim (GKS Katowice) i ostatecznie zajął V miejsce.

Bliski zdobycia medalu w kategorii 130 kg był Dominik Uljanowicz. Niestety, w walce o prawo walki o brązowy medal przegrał z Pawłem Janzenen (GKS Kartuzja), zajmując VIII miejsce.

Pozostali dwaj zawodnicy – Szymon Pusz i Kacper Szczepański – uplasowali się poza pierwszą dziesiątką.