• Mam 49 lat, jestem rodowitą pabianiczanką, mam 2 synów (28 i 14 lat). Lubię zwierzęta, żeglowanie i taniec. Ukończyłam Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska na Politechnice Łódzkiej, a także 2 kierunki studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pierwszą swoją pracę rozpoczęłam w pabianickiej mleczarni na stanowisku laboranta, a następnie jako kierownik zmianowy produkcji. Ukończyłam aplikację inspektorską w zakresie prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Przez 6 lat pracowałam w Państwowej Inspekcji Pracy w Łodzi jako inspektor. Zajmowałam się m.in. badaniem przyczyn wypadków przy pracy. W 2006r. w wyborach samorządowych, dzięki Państwa głosom, otrzymałam mandat radnej powiatowej, a decyzją radnych zostałam członkiem Zarządu Powiatu Pabianickiego na 2 kadencje. Obecnie jestem dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Pabianicach i radną Gminy Pabianice.

  W obecnych wyborach samorządowych wybieracie Państwo Prezydenta Miasta, radnych do Rady Gminy i Rady Powiatu, a także swojego przedstawiciela do Sejmiku Województwa Łódzkiego.

  Jeśli obdarzycie mnie zaufaniem, deklaruję, że będę walczyć o każdą złotówkę dla naszego miasta i gmin powiatu pabianickiego. Mając doświadczenie w pracy samorządowej, jako radna w Sejmiku Wojewódzkim będę godnie i z zaangażowaniem pracować na rzecz naszej społeczności. Wiem, jak bardzo zależy nam na basenie czy bezkolizyjnym przejeździe i chodniku na ulicy Lutomierskiej. Prezydent Grzegorz Mackiewicz zlecił już opracowanie koncepcji projektowej oraz programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania pn.„Budowa nowej, krytej pływalni jako element rozwoju bazy turystyczno-rekreacyjnej miasta”, więc za chwilę czas na pozyskanie środków. Zrobimy to razem!!!

  Wiem, jak bardzo dużo jest jeszcze do zrobienia.

  Uwierzcie w siłę kobiet.

  Zawsze dotrzymuję słowa.

  Wy też dotrzymajcie słowa i idźcie na wybory 7 kwietnia.

  Każdy głos się liczy.

  Magdalena Werstak

  Publikacja sponsorowana przez KKW Koalicja Obywatelska

  Udostępnij