• News will be here
 • CH Tkalnia to bardzo klimatyczne centrum handlowe w Pabianicach, które powstało w pięknych budynkach z czerwonej cegły. W jego wnętrzu znajdują się popularne sklepy i lokale usługowe. Sam obiekt ma natomiast formę miejskiego rynku otoczonego pasażem. Jaką działalność warto otworzyć w tym miejscu? Które sklepy i lokale usługowe mają największą szansę na odniesienie sukcesu w tym miejscu?

  Jaki typ działalności można otworzyć w CH Tkalnia?

  Centrum handlowe Tkalnia mieści przede wszystkim sklepy chętnie odwiedzane podczas większych zakupów odzieżowych czy poszukiwania prezentów dla najbliższych. W tym pasażu warto otworzyć m.in.:

  • sklep – franczyzę lub lokal pod własną marką. Może to być sklep odzieżowy, obuwniczy, z biżuterią i akcesoriami, kwiaciarnia, punkt z upominkami czy księgarnia,
  • lokal usługowy – np. biuro obsługi klienta, biuro podróży czy miejsce, w którym można wykonać zdjęcia do dokumentów. W centrach handlowych coraz częściej otwierają się też salony kosmetyczne czy fryzjerskie,
  • lokal gastronomiczny – w przerwie w zakupach osoby odwiedzające Tkalnię z pewnością chętnie zajrzą do kawiarni lub restauracji,
  • wyspę handlową – potrzebuje ona mniej miejsca niż pełnowymiarowy lokal, a jednocześnie jest bardzo dobrze widoczna dla klientów odwiedzających centrum handlowe.

  Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia zlokalizowane w Pabianicach to doskonały wybór przede wszystkim dla właścicieli sklepów odzieżowych, z biżuterią i akcesoriami czy sprzętem elektronicznym. W miejscu tym na sukces mogą liczyć również lokale gastronomiczne czy niektóre usługi, które interesują grupę docelową odwiedzającą ten pasaż. Decydując się na rozpoczęcie biznesu w tym miejscu, warto najpierw sprawdzić konkurencję.

  Nowoczesne centrum handlowe – miejsce idealne do otwarcia swojej działalności w Pabianicach

  CH Tkalnia to idealne miejsce do otwarcia sklepu. Charakterystyczny układ tego centrum handlowego sprzyja spacerom, w trakcie których odwiedza się kolejne lokale. To budynek, który chętnie odwiedzają grupy przyjaciół, pary i osoby potrzebujące kupić kilka rzeczy w jednym miejscu. W centrum handlowym Tkalnia znaleźć można wszystkie najważniejsze marki sklepów odzieżowych.

  Centrum cechuje się też specjalnie wydzieloną strefą, w której mają miejsce różnego rodzaju wydarzenia okolicznościowe. To idealny punkt spotkań, w trakcie których odwiedza się sklepy lub wpada do kawiarni. Znajduje się tam też duży parking – do centrum możesz bez problemu dojechać samochodem.

  CH Tkalnia znajduje się w samym centrum miasta, w otoczeniu najgęściej zaludnionych dzielnic – pomiędzy Polem Golfowym A&A i Parkiem Słowackiego. Taka lokalizacja daje dostęp do dużej potencjalnej grupy docelowej, co pozwala na dotarcie do klientów również początkującym markom. To obiekt, który od początku swojego funkcjonowania zdobywa prestiżowe nagrody – m.in. w kategorii projekt i mały projekt handlowy.

  Jak wynająć lokal w CH Tkalnia w Pabianicach?

  CH Tkalnia to największy w mieście multipleks, w którym wciąż są wolne lokale na wynajem. Aby je obejrzeć i stwierdzić, czy sprawdzą się w przypadku Twojej działalności, należy skontaktować się z biurem nieruchomości A&A Holding. Eksperci pomogą dobrać odpowiedni lokal do rodzaju asortymentu, a także budżetu klienta. Przeprowadzą też profesjonalną prezentację takiej nieruchomości i zadbają o odpowiednie sfinalizowanie transakcji.

  Zachęcamy do sprawdzenia oferty firmy A&A Holding w zakresie powierzchni do wynajęcia w Pabianicach: https://www.nieruchomosci.aia.pl/magazyny-do-wynajecia/pabianice-magazyn/!

  Udostępnij