• News will be here
 • Komunijne przyjęcie to wyjątkowe wydarzenie w życiu młodego człowieka. To pierwszy tak istotny moment religijny, na który zaproszeni są nie tylko rodzina, ale również przyjaciele. Właściwe dekoracje, odpowiednie dodatki oraz stosownie dobrana zastawa będą odpowiadać towarzyszącemu temu dniu radosnemu nastrojowi. W dalszej części artykułu przedstawimy kilka naszych propozycji na komunijne przyjęcie.

  Balony – estetyczny akcent ważnej uroczystości

  Balony z okazji I Komunii z całą pewnością są jednym z tych dodatków, które sprawią, że przyjęcie stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Balony dodają urody każdej uroczystości, a szczególnie takiej, jak przyjęcie komunijne. Decydując się na ten rodzaj dekoracji warto pomyśleć zarówno o balonach jednokolorowych, najlepiej w jasnych kolorach, jak i tych z nadrukowanymi motywami komunijnymi. Warto też rozważyć zakup balonów foliowych, oferowanych w różnych kształtach. Wszystkie te elementy wprowadzą do przestrzeni świętowania radosny nastrój.

  Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem mogą być wszelkiego rodzaju balony ozdobione profesjonalnie wykonanymi printami, w których wykorzystano np. symbole eucharystyczne – chleb, wino, krzyż. W połączeniu z jednolitymi balonikami można za ich pomocą stworzyć artystyczne, balonowe girlandy, które mogą udekorować, na przykład, krzesło dziecka.

  Jednorazowe naczynia – praktyczny wybór na komunijnym przyjęciu w ogrodzie

  Nieodłącznym elementem każdego przyjęcia, w tym komunijnego, są oczywiście naczynia. W przypadku nieco mniej formalnego charakteru spotkania czy też imprezy organizowanej na świeżym powietrzu możesz wziąć pod uwagę wykorzystanie jednorazowych naczyń. Ich zaletą jest nie tylko atrakcyjna cena, ale przede wszystkim wygoda użycia.

  Jednorazowe talerzyki, słomki metalowe, kubeczki czy papierowe serwetki są do tego dostępne także z gotowymi wzorami nawiązującymi do tematyki I Komunii Świętej. Mogą to być motywy prezentujące złote kielichy, symbole gołąbków czy winogron.

  Wysoki standard estetyczny produkowanych współcześnie jednorazowych naczyń na przyjęcie komunijne sprawia, że ich obecność na stole nie odbiega już tak bardzo od tradycyjnych wyrobów ceramicznych. Dodatkowo, po zakończonej imprezie, nie musisz martwić się o zmywanie – po prostu wyrzucasz naczynia do kosza, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu i energii.

  Dekoracje i wyposażenie imprezowe – to, co niezbędne na przyjęciu z okazji I Komunii

  Na koniec, pośród wszystkich elementów przygotowań do przyjęcia, zadbaj o pozostałe dekoracje na imprezę komunijną. To one nadają charakter i klimat temu ważnemu wydarzeniu, sprawiają też, że zostaje ono długo w pamięci naszych gości.

  Wyposażenie imprezowe obejmuje szereg dodatków takich, jak obrusy, serwetki, girlanda imprezowa czy świece komunijne. Te elementy dodają uroku i elegancji, a także tworzą przytulną atmosferę. Warto również pomyśleć o odpowiednim oświetleniu – zastosowanie girland świetlnych lub lampionów może nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter.

  Dekoracje na przyjęcie z okazji I Komunii mogą obejmować bardzo wiele elementów – od kwiatów, przez dekoracje stołów, aż po specjalnie przygotowane ozdoby na tort (toppery, świeczki tortowe).

  Za pomocą tych dodatków można stworzyć świąteczną atmosferę, w której każdy gość będzie się czuł wyjątkowo. Dlatego warto poświęcić chwilę na przemyślenie wystroju oraz wybór najodpowiedniejszych dodatków. Dobrze dobrana aranżacja, balony z okazji I Komunii, jednorazowe naczynia oraz wyposażenie imprezowe sprawią, że przyjęcie komunijne stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz