• Młodzicy PTC zdobyli Puchar Śląska w zapasach w stylu klasycznym. Wywalczyli go w niedzielę, 26 marca, w Katowicach, zdobywając pięć medali: cztery złote i jeden brązowy. Najcenniejsze krążki do Pabianic przywieźli: Emil Lenard (kat. 35 kg), Piotr Ludwiczak (kat. 47 kg ), Norbert Nowakowski (kat. 66 kg) oraz Julek Nowak (kat. 85 kg). Brązowy medal wywalczył Szymon Pusz (kat. 47kg).

O brąz walczył także w kategorii 53 kg Artur Pik, który przegrał swój pojedynek i zajął ostatecznie IV miejsce. W zawodach startowało jeszcze trzech zawodników PTC: Igor Saktura (V miejsce), Wiktor Powalski (VI miejsce) i Kacper Sobczyk (VII miejsce), którzy przyczynili się do zdobycia pierwszego miejsca drużynowo. II m. – Unia Racibórz, III m. – Orlik Wierzbica.