• W sobotę, 11 marca, Przedszkole Miejskie nr 4 im. Misia Uszatka obchodziło 30-lecie istnienia. Z tej okazji w gościnnych progach placówki pojawili się licznie zaproszeni goście.

   

  Wszystkich w uśmiechem powitała dyrektor Barbara Olszewska.

  – Bardzo serdecznie witam na naszym spotkaniu. Szanowni państwo, ja jestem w tym przedszkolu niecałe trzy lata, a ono istnieje już 30 lat. Kiedyś ten budynek to była zwykła betonowa, przeszklona bryła – mówiła dyrektor PM 4. – Dzisiaj przedszkole jest piękne i okazałe, ale to nie stało się tak po prostu, to nie było z dnia na dzień. Teraz funkcjonujemy na najwyższym poziomie. Jest to duże przedszkole, dobrze wyposażone, ale to nie tylko sprzęt, zabawki czy pomoce dydaktyczne, a przede wszystkim kadra. Kadra, która pracuje do dziś, kadra, która pracowała wcześniej, dlatego dzisiejsze święto to święto wszystkich pracowników, byłych i obecnych.

  Po ciepłych słowach pani dyrektor wprowadzono sztandar przedszkola oraz odśpiewano jego hymn do melodii utworu zespołu „Ich Troje”, którego lider Michał Wiśniewski był gościem specjalnym przedszkolaków 8 grudnia 2001 roku. Następnie przedstawiono historię przedszkola, po czym kwiatami nagrodzono wyróżniające się nauczycielki. Jako pierwsza kwiaty otrzymała – pierwsza dyrektor Danuta Wiaderna…

   

  PM 4 - 7 pod spodem PM 4 - 8 pod spodem

   

   

  więcej w papierowym wydaniu Nowego Życia Pabianic nr 12/2017

   

   

  Udostępnij