• Kto chce spotkać Czarodzieja Soloduo-Tralalalę i Wróżkę Ćwierćnutkę, koniecznie musi przybyć na dzisiejszy koncert familijny do kościoła ewangelickiego Dozwolony dla dzieci od lat 5 do 105;)

  Podczas 8. festiwalu Muzyka Świata nie mogło zabraknąć koncertu dla dzieci. Utwory inspirowane bajkami i wierszami potrafią wzruszyć lub rozbawić do łez.

  To jest muzyka, którą znają nasze babcie i dziadkowie. Piosenki, które śpiewali nasi rodzice, będąc słuchaczami przedszkoli i szkół podstawowych. Sam zaś koncert jest formą muzycznego spotkania dzieci i dorosłych z czarodziejem Soloduo-Tralalalą i Wróżką Ćwierćnutką – zapraszają Grażyna i Adam Żaakowie, śpiewające małżeństwo.

  W czwartek (12 października) akompaniować im będzie na fortepianie Anna Czaicka.

  W piątek 13. w kościele ewangelickim zabrzmi muzyka poważna na wesoło. W roli głównej wystąpi Czesław Jakubiec (aktor, śpiewak, kabareciarz) COMEDY.

  Jego występy to zaskakujące połączenie muzyki i humoru, w których śpiewająco operuje żartem. Muzykę klasyczną prezentuje z przymrużeniem oka, a wszystko po to, by zaskoczyć formą i rozbawić treścią.

  Zapraszamy na koncerty. Początek o godz. 18.00.

  Udostępnij

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA