• Ostatniego dnia lutego w komendzie przy Żeromskiego odbyło się uroczyste pożegnanie trzech funkcjonariuszy. Po długoletniej służbie przeszli na emeryturę.

  Do cywila przeszli trzej aspiranci sztabowi: Dariusz Burzyński, Tomasz Jóźwik i Mariusz Werbelski. Pierwszy z nich przez ostatnie lata pracował w pionie kryminalnym, zajmując się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Dwaj pozostali służbę pełnili w prewencji.
  Odchodzącym na emeryturę policjantom podziękowali zastępcy komendanta nadkom. Mariusz Siejka i mł. insp. Tomasz Jarmakowski.
  Dziękujemy wam za wieloletnią i pełną zaangażowania służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta i powiatu pabianickiego – mówił nadkom. Mariusz Siejka. – Jednocześnie życzymy radości z każdego dnia, zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności. By ten nowy etap w życiu był doskonałym czasem na urzeczywistnienie tych pragnień, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom policyjnej profesji.
  Policjanci, żegnając się z mundurem, podziękowali za wspólną służbę i lata spędzone w pabianickiej jednostce.
  Zostawiamy za sobą kawał czasu. Pewien etap w naszym życiu się skończył. Za latami służby kryją się bowiem miejsca, ludzie i wspomnienia. Te najlepsze pozostaną w naszej pamięci – tymi słowami Tomasz Jóźwik podziękował kadrze za wspólne lata służby.
  Funkcjonariusze na pamiątkę otrzymali ryngrafy.

  Udostępnij