• News will be here
 •  

  To nie jest film. To rzeczywistość. Pies grający serialowego Alexa trafił na służbę do naszej policji.

  Mamy nowych w szeregach pabianickiej policji. Troje trafiło do wydziału dochodzeniowo-śledczego, a dwoje pełnić będzie służbę w pionie prewencji. Wraz z nimi jest policyjny pies Karo, odtwórca roli serialowego psa Alexa, który ze swoim ślicznym przewodnikiem mł. asp. Katarzyną Plocek patroluje już ulice naszego miasta. Nie wiadomo za kim się oglądać, za psem czy za panią aspirant?

  Komendant insp. Tomasz Szwed podczas odprawy służbowej z kadrą kierowniczą powitał ciepło nowych podwładnych, życząc im satysfakcji i zadowolenia z pełnienia służby w naszej jednostce. Pogłaskał psa…

  Powitano również dwóch posterunkowych, którzy powrócili ze szkolenia podstawowego i rozpoczęli w pabianickiej jednostce trzyletni okres adaptacyjny, oraz dwóch nowych funkcjonariuszy, którzy niebawem złożą ślubowanie i pojadą na kilkumiesięczny kurs podstawowy.

  Udostępnij