• News will be here
 •  

  Sylwia Moder, Agnieszka Marek, Tomasz Łądka i Marcin Kunce, załoga z LUMILEDS POLAND SA, reprezentowała Pabianice na XXXIII Rajdzie Samochodowym Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża.

  Rajd odbył się w dniach 29 sierpnia – 1 września w Sławie (województwo lubuskie). Wystartowało w nim 29 załóg z całej Polski (m.in. Kraków, Wrocław, Knurów, Żary, Łęczyca, Gdańsk, Słupsk i Pabianice).

  W skład każdej załogi wchodzili: kierowca, pilot oraz jedna pani.

  – Ten rajd to nie tylko „czysta” jazda samochodem, ale także różne konkurencje, od „śmiesznych” jak malowanie paznokci przez pana, slalom w alkogoglach, po poważniejsze typu pierwsza pomoc, testy z przepisów ruchu drogowego, test wiedzy o honorowym krwiodawstwie i Polskim Czerwonym Krzyżu oraz o regionie – powiedziała uczestniczka Agnieszka Marek.

  Pabianicka załoga z LUMILEDS POLAND zajęła V miejsce w ogólnej klasyfikacji, ale I miejsce w kategorii „Najlepsza Pani” zdobyła Sylwia Moder, a III miejsce w kategorii „Najlepszy Pilot” zajął Marcin Kunce.

  Oprócz konkurencji sprawnościowo-zabawowych odbył się bal z okazji 100. rocznicy powstania Polskiego Czerwonego Krzyża. W trakcie przeprowadzono konkurs na najlepszy strój z minionej epoki. Nasza drużyna otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

  Udostępnij