• W 12. kolejce II ligi koszykarze PKK’99 Pabianice grali na własnym parkiecie z zespołem sąsiadującym z nimi w ligowej tabeli.

Niestety, uczniowie Akademii Koszykówki Legii okazali się zbyt mocni i wygrali z pabianiczanami jednym punktem. Gospodarze długo prowadzili, w połowie trzeciej kwarty mając dziesięciopunktową przewagę 54:44. Od tego momentu zaczął się dramat PKK’99. Przyjezdni zdobyli kolejno 20 punktów przy zerowym dorobku zespołu Arkadiusza Gralewskiego. Nic więc dziwnego, że po 30 minutach wynik się odwrócił i to warszawiacy prowadzili 67:57. W końcówce były jeszcze szanse na końcowy sukces, ale Fabiszewski z trzech rzutów wolnych trafił tylko jeden, a gdy celnie przymierzył zza linii 6,75 było już za późno.

PKK’99 Pabianice – Akademia Koszykówki Legii Warszawa 91:92 (20:14, 24:21, 13:32, 34:25)

PKK: Wasilewski 19, Borowski 12, Mik 10, Orłowski 10, Fabiszewski 9, Sil 8, Sauter 7, Jurga 7, Wardziński 4, Szymański 3, Gralewski 2, Zawadzki.