• News will be here
 • Wczoraj (28 kwietnia) w Radzyminie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. Nasz Adam wraz z partnerką Zosią zdobył 1. miejsce w ST i 1. miejsce LA.

  O tanecznych sukcesach Adama Wrzeszcza, wtedy ucznia Szkoły Podstawowej w Dłutowie, i jego partnerki Marysi pisaliśmy w czerwcu 2023 roku (https://www.nowezyciepabianic.pl/2023/06/01/tanecznym-krokiem-przez-zycie/). Młodzi wspólnie podbijali parkiety w całej Polsce, osiągając sukcesy w kolejnych konkursach i turniejach.

  Obecnie Adam, dziś 15-letni uczeń Zespołu Szkół nr 2, zgarnia medale z nową partnerką taneczną, 14-letnią Zofią Jach z Łodzi (Zosia w maju podchodzi do egzaminu ósmoklasisty – trzymamy kciuki!).

  Wczoraj, 28 kwietnia, młodzi pojechali na OTTT w Radzyminie. Zdobyli 1. miejsce w tańcach standardowych i 1. miejsce w tańcach latynoamerykańskich. Brawo!

  Ponadto Adam powrócił do klasy tanecznej C, którą utracił w związku ze zmianą partnerki. W cztery miesiące, dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, udało mu się na nowo z kategorii D wskoczyć na C.

  Czasami zmiany okazują się niezbędne i dobre, zwłaszcza dla uwierzenia we własne możliwości i podbudowania własnej osobowości. Dziękuję swoim trenerom i bliskim za wsparcie, to dzięki nim sukces mój i Zosi był możliwy – mówi Adam Wrzeszcz.

  foto: zbiory własne

  Udostępnij