•  

  Natalia Bakalarz zaprezentowała swój najnowszy muzyczny projekt latino dance.

  17letnia pabianiczanka Natalia Bakalarz swoją przygodę z muzyką rozpoczęła, mając zaledwie 6 lat. Były to występy taneczne na eventach okolicznościowych i konkursach. Wkrótce zaczęła naukę śpiewu pod okiem trenerów głosu z Łodzi. W rezultacie po kilku latach treningu podjęła współpracę artystyczną między innymi z Chórem Teatru Wielkiego w Łodzi, występując w Pabianicach i innych miastach naszego województwa.

  Mimo że w trakcie występów śpiewam w większości covery wielkich gwiazd, to moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest polski hiphop wyznaje Natalia.

  Inklinacje muzyczne zrealizowała we współpracy z pabianickim raperem BCHS, gdzie zaśpiewała w refrenie utworuZa każdym razem” nagranym na kanale You Tube.

  Natalia stawia na utwory autorskie. Najnowsze nagranie Tres, dos, uno, zero” zostało przygotowane w studiu Antka Siejki z Łodzi, znanego z realizacji podkładów muzycznych i aranżacji dla łódzkich raperów. Piosenka utrzymana jest w konwencji rytmów latynoskich z wyraźnymi akcentami hiphop. Tekst do utworu napisał drugi współautor utworu Piotr Bakalarz akaGakushi”.

  Link do utworu: https://www.youtube.com/watch?v=YxcefGMgEm4.

  Udostępnij