• Marszałek województwa łódzkiego zaprasza mieszkańców regionu łódzkiego na warsztaty kulinarne „Łódzkie gotuje”. 2 września gotowanie w Pabianicach.

  „Gotowanie to Twoja pasja? Chcesz być mistrzem gotowania we własnej kuchni? Jeśli chcesz poznać tajniki łączenia smaków kuchni tradycyjnej i nowoczesnej, nauczyć się jak przyrządzać regionalne posiłki zdrowo i smacznie, już dziś zapisz się na jeden z naszych warsztatów! Ponadto opowiemy Ci o walorach produktów ekologicznych, tradycyjnych, regionalnych z terenu województwa łódzkiego, o zasadach zdrowego żywienia oraz przedstawimy możliwości pozyskania środków finansowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020” – zachęca na swojej stronie internetowej Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich.

  W każdym spotkaniu będzie uczestniczyć 20-osobowa grupa chętnych. Jedna osoba może zapisać się tylko na jeden warsztat. O udziale w warsztatach poinformowane zostaną bezpośrednio tylko osoby zakwalifikowane.

  Aby zapisać się na warsztaty, należy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres zamieszkania) wraz ze wskazaniem miejscowości, w której chcemy gotować na adres mailowy: kulinarne.lodzkie@gmail.com

  Terminarz warsztatów:

  24 sierpnia – Zgierz

  2 września – Pabianice

  3 września – Kutno

  6 września – Wieluń

  8 września – Skierniewice

  13 września – Sieradz

  15 września – Piotrków Trybunalski

  17 września – Łódź

  Udostępnij