• W środę, 6 października, odbył się wyjątkowy pokaz przedpremierowy filmu „Wesele” w kinie Helios Pabianice w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Tkalnia. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością Twórcy i Aktorzy, a wśród nich m.in. reżyser Wojciech Smarzowski, aktor Andrzej Chyra, producenci Wojciech Gostomczyk, Janusz Hetman i Marcin Kowalski. Koproducentem filmu i organizatorem prapremiery jest firma JF INVEST należąca do rodziny Jantoniów.

  „Dom zły”, Wołyń”, „Kler”, a teraz „Wesele” – Anno Domini 2021. Gromada podchmielonych gości szaleje na parkiecie w rytm disco polo, druhny rywalizują w konkursach, ktoś inny nagrywa wideo z życzeniami dla młodej pary. Wesele jakich wiele, jednak pod pozorem dobrej zabawy kryje się gorzka prawda o nas…

  Panna młoda w zaawansowanej ciąży (Michalina Łabacz), zdecydowana na emigrację, z rosnącym niepokojem obserwuje wybryki męża. Jej ojciec, lokalny biznesmen Rysiek (w tej roli Robert Więckiewicz), tej nocy też ma więcej zmartwień niż tylko zamieszanie wokół ślubu córki. Interes życia wisi na włosku, a w tle majaczą nie tylko wielkie pieniądze, ale też szczęście jego najbliższych.

  Z każdą minutą rosną emocje i odżywają najgłębsze uczucia, historie burzliwych miłości dawnych i nowych kochanków przenikają się nawzajem. Stopniowo zatraca się granica między kiedyś a teraz. Na jaw wychodzą tajemnice przeszłości, nakręcające spiralę zła, z której nie ma ucieczki…

  Tej wyjątkowej premiery nie można przegapić! Bilety na najnowszy film w reżyserii Wojtka Smarzowskiego dostępne są na stronie: www.helios.pl/wesele. Do zobaczenia na seansach filmu „Wesele” w pabianickim kinie Helios w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Tkalnia!

  fot. Kamil Holwek

  Udostępnij