• W piątek, 10 lutego, o godz. 18.00 w galerii sztuki Aflopa Art przy ul. Żeromskiego 17 odbędzie się wernisaż prac absolwenta ASP w Łodzi Sebastiana Kularskiego. Wejście bezpłatne.

  Po wystawie „Wielogłos. Spotkanie artystów z Pabianic”, będącej hołdem dla twórczości oraz wyrazu artystycznego kreatorów związanych z naszym miastem, oraz wystawie akwareli autorstwa Krystyny Lubanski,  w lutym Aflopa Art przygotowała dla miłośników sztuki kolejną gratkę.

  W najbliższy piątek w galerii odbędzie się wernisaż prac ekspresyjno-surrealistycznych w wykonaniu Sebastiana Kularskiego, absolwenta ASP w Łodzi (wydział grafiki i malarstwa), który dyplom realizował w pracowni prof. Ryszarda Hungera.

  Pod pseudonimem Bare Ball maluje ekspresyjno-surrealistyczne obrazy, których punktem wyjścia była przestrzeń pejzażu Kazimierza Dolnego. Głównym przedmiotem badań Kularskiego jest kwestia transpozycji intencji na geometryczne układy form. Wraz z żoną Roksaną tworzy duet artystyczny Robosexi – zachęcają organizatorzy.

  Wystawa artysty pt. „Dom Obrazów” składać się będzie z połączenia obrazów ekspresyjnych z lat 2007-2023 i geometrycznych z 2017-2022. Na ekspozycji pojawi się ponad 30 prac, realizujących koncepcję reprezentacji ludzkich intencji w formie abstrakcyjnej.

  Po uroczystym wernisażu wystawa dostępna będzie dla zwiedzających w weekendy od 11 lutego do 26 maja w godz. 15.00 – 19.00. Bilety w cenie 10 zł za osobę dostępne będą do nabycia w kasie galerii.

  Udostępnij