• Lato zbliża się wielkimi krokami. Gdy się już się pojawi, czas umila pobyt w klimatycznych, plenerowych lokalach. Jednym z nich jest Levityn Coctail Bar przy ul. Popławskiej. Właśnie dziś (28 kwietnia) nastąpiło jego wielkie, długo oczekiwane otwarcie.

  Przyciągnęło ono wielu zainteresowanych mieszkańców w każdym wieku. Nic dziwnego – każdy chciał dowiedzieć się, jaką ofertę lokal przewiduje na najbliższe miesiące.

  Pabianiczanie będą mogli skorzystać z menu baru, które serwuje m.in. krewetki, ramen przygotowywany według autorskiej receptury, różnorodne kanapki, bowle oraz sałatki. Nie zabraknie również oferty kuchni włoskiej – wybrać można pizze oraz makarony. W ofercie przewidziane jest również menu dla dzieci, a także to „dorosłe”, czyli alkohole (drinki, piwa, wina, wermut, gin).

  Jak zapowiada właściciel baru, planowane są także wydarzenia muzyczne i wieczory z muzyką na żywo. A wszystko to pod klimatycznymi parasolami w otoczeniu kwiatów mieniących się wszystkimi odcieniami różu…

  foto: red.

  Udostępnij

  1. Szkoda, że to nie zaciszna czytelnia książek, w której ewentualnie można byłoby ugasić pragnienie wodą.

  2. Nareszcie coś dla ludzi ale już som problemy za głośno bo nie ma gdzie książki poczytać wątrubki nie ma i pewnie woda jest za mokra nie da się dogodzić ludziom zamiast cieszyć się że powstało fajne miejsce to ciągle narzekanie dla mnie super oby więcej takich miejsc.

  3. Bez obrazy dla nikogo, ale książkę można czytać wszędzie, a takiego miejsca w Pabianicach brakowało 😉
   Ciekaw jestem jakie zespoły by zagrały sam mam pomysł na jeden 😉

  Możliwość komentowania została wyłączona.

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA