• 17 i 18 listopada w Janowie Lubelskim odbyły się mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

Wystartowało 255 zawodników z 49 klubów. W tym gronie znaleźli się zapaśnicy PTC Pabianice. O medale walczyło ośmiu zawodników. Niestety, tym razem „fioletowi” wrócili bez medali.

Najlepiej z pabianiczan zaprezentował się Kasjan Wlazłowicz w kategorii 52 kg. W walce o brązowy medal uległ reprezentantowi gospodarzy Adrianowi Rządowi z ZKS Olimp Janów Lubelski i ostatecznie uplasował się na V miejscu. Blisko strefy medalowej w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej  48 kg znalazł się Kordian Świniarski,  który  ostatecznie zajął VII miejsce. Siódmą lokatę zajęli również Wojciech Jagieło (kat. 38 kg) i Eryk Grodzki (kat. 52 kg). PTC Pabianice reprezentowali ponadto: Lucjan Popecki (kat. 75 kg) – VIII m., Mateusz Broniarczyk (kat. 35 kg) – X m., Aleksander Jagusiak (kat. 35 kg) – XVIII m. i Robert Ejsmont (kat. 44 kg) – XVII m.