• Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia oraz Towarzystwo Muzyczne im. Karola Niczego zapraszają do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym.

    Konkurs pianistyczny im. Karola Niczego dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia odbędzie się 11 maja w auli Państwowej Szkoły  Muzycznej I i II stopnia w Pabianicach (Grobelna 6).

    Jego głównym założeniem jest stworzenie uczestnikom wyjątkowej okazji i miejsca do prezentacji swoich umiejętności, talentu i wymiany doświadczeń w przyjaznej atmosferze.

    Zaproszenie do jury konkursu przyjęli: przewodnicząca – prof. dr hab. Anna Wesołowska-Firlej (Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi), prof. dr hab. Cezary Sanecki (Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi), dr hab. prof. AM Beata Bilińska (Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach).

    Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz zgoda na przetwarzanie danych w załącznikach pod linkiem: https://www.gov.pl/web/psmpabianice/viii-ogolnopolski-konkurs-pianistyczny-im-k-nicze.

    Udostępnij