• W niedzielę, 4 czerwca, odbył się 11. Powiatowy Bieg Uliczny im. Jadwigi Wajsówny. Na starcie stanęło 158 biegaczy, którzy rywalizowali na czterech dystansach (200, 400, 2400 i 3600 metrów), z podziałem na kilkanaście kategorii wiekowych (do lat 7, dziecięca 8-10 lat, młodzieżowa 11-19 lat i open 20-50+). Trasa biegła ulicami: Popławską, Wajsówny, Smugową, Waltera Jankego.

     

    Do lat 7

    Dziewczęta: I m. – Blanka Dajcz, II m. – Dominika Witkowska, III m. – Lena Sawicka

    Chłopcy: I m. – Franciszek Zgoda, II m. – Amadeusz Giedrojć, III m. – Krzysztof Kromkowski

     

    8-10 lat

    Dziewczęta: I m. – Zuzanna Bartoszek, II m. – Oliwia Altmajer, III m. – Wiktoria Szymczak

    Chłopcy: I m. – Kacper Szymański, II m. – Piotr Marcinkowski, III m. – Stanisław Pawłowski

     

    11-15 lat

    Dziewczęta: I m. – Iga Kudra, II m. – Natalia Okruszek, III m. – Alicja Grochowska

    Chłopcy: I m. – Dawid Marcinkowski, II m. – Maciej Sztranek, III m. – Kacper Kosmala

    16-19 lat

    Dziewczęta: I m. – Weronika Balcer, II m. – Magdalena Szczerkowska

    Chłopcy: I m. – Piotr Owczarek, II m. – Patryk Janeczek, III m. – Michał Gajda

     

    K i M 20

    Kobiety: I m. – Beata Światłowska, II m. – Sadrina Hachoud, III m. – Aneta Ciecierska

    Mężczyźni: I m. – Daniel Michalski, II m. – Konrad Grzyb, III m. – Damian Klocek

     

    K i M 30

    Kobiety: I m. – Monika Glonek-Sikora, II m. – Kamila Myszka-Marcinkowska, III m. – Ewelina Szyktanc

    Mężczyźni: I m. – Maciej Frankowski, II m. – Jarosław Dajcz, III m. – Łukasz Kubas

     

    K i M 40

    Kobiety: I m. – Izabela Sysio, II m. – Agnieszka Misiak, III m. – Anna Szmidt-Pawłowska

    Mężczyźni: I m. – Andrzej Pietrzak, II m. – Adam Lesień, III m. – Bartosz Grzegorczyk

     

    K i M 50

    Kobiety: I m. – Agnieszka Błażejczyk, II m. – Sabina Szmytke, III m. – Ewa Marcinkowska

    Mężczyźni: I m. – Artur Wąsicki, II m. – Dariusz Kromkowski, III m. – Jarosław Siess

     

    Nagrody specjalne otrzymali Hubert Pawlak (najmłodszy uczestnik – rocznik 2015), Sabina Szmytke (najstarszy uczestnik – rocznik 1953), Ewa, Michał, Kamila, Dawid i Piotr Marcinkowscy (najliczniej reprezentowana rodzina) oraz Zespół Szkół nr 3 (najliczniejsza szkoła).

    bieg 7 - pod spodembieg 8 - pod spodembieg 9 - pod spodembieg 10 - pod spodembieg 11 - pod spodembieg 12 - pod spodembieg 13 - pod spodembieg 14 - pod spodembieg 15 - pod spodem

    Udostępnij