• Pomaganie innym może przybierać różne formy – od zbiórek datków do puszek przez aukcje internetowe po… wydarzenia kulturalne. Najważniejszy jest jednak zawsze CEL.  Właśnie pod tym hasłem odbyła się w sobotę, 12 listopada, X Edycja RAP LOKALU w Pabianicach.

  W klubie bilardowym przy ul. Mariańskiej odbył się koncert charytatywny, którego celem jest pomoc dla pabianiczanina Łukasza Millera, byłego piłkarza ręcznego pabianickiego klubu Pabiks, który w 2015 roku uległ wypadkowi i trafił na wózek inwalidzki z paraliżem czterokończynowym.

  Na scenie pojawili się artyści tacy jak: Damon, Chadek, Natalia Nowak, ale przede wszystkim gwiazda wieczoru – raper Wuwunio. Zgromadzona w lokalu publiczność z chęcią wtórowała muzykom!

  W trakcie koncertu odbyły się również licytacje, której przedmiotem były m.in. książka, płyta winylowa oraz portret legendy polskiego rapu OSTR z jego własnoręcznym podpisem namalowany przez „Kruka”.

  Pełna kwota pieniędzy zebranych na rzecz Łukasza Millera nie jest jeszcze znana. Mamy jednak nadzieję, że…. będzie ona imponująca!

  W tym roku wydarzeniu przyświeca hasło CEL, a szczególnym zamysłem jest tym razem zebranie pieniędzy na samochód dla Łukasza Millera – https://zrzutka.pl/dd6adj

  Udostępnij