• News will be here
 • Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na piątą edycję wydarzenia „Jestem Kobietą”. Tego wieczoru poruszony zostanie temat relacji dorosłej córki z matką, a towarzyszyć temu będzie muzyka Anny Jantar i Natalii Kukulskiej.

  „Jestem Kobietą” to trening modowy z udziałem niecodziennych kobiet dnia codziennego. Projekt autorstwa Adriany Jabłońskiej ma na celu wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz samoakceptacji.

  Na scenie pojawią się panie w różnym wieku, rozmiarze, o różnym wzroście i doświadczeniach życiowych, w tym przede wszystkim matki i ich dorosłe córki.

  Kobiety dnia codziennego uczące się, zajmujące się domem, wychowujące dzieci, pracujące w urzędach, służbie zdrowia, prywatnych firmach czy te będące już na emeryturze rzucą wyzwanie innym kobietom, które do tej pory nie uwierzyły jeszcze w siebie – mówią organizatorzy.  – Oprócz pokazu stylu w wydaniu każdej z pań, która ma w sobie coś pięknego, wyjątkowego i zachwycającego, nie zabraknie występów wokalnych, tanecznych oraz panelu dyskusyjnego.

   Impreza w piątek, 19 kwietnia, o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 14.  Scenariusz, reżyseria, choreografia, stylizacje: Adriana Jabłońska. Asystentka reżysera: Joanna Urbaniak-Woźniak. Światło, dźwięk, obsługa sceny: Mariusz Bartosik, Daniel Młynarczyk. Wokaliści: Aleksandra Skonieczna, Agnieszka Włodarek, Dominika Rydz-Kancler z córeczką oraz żeńskim chórem, Franciszek Gryglewski. Tancerze: Hanna Kiszło, Sofia Miniailo, Daniel Młynarczyk. Narracja: Wiesia Różańska, Natalia Malinowska. Goście specjalni: Hanna Piekarska z mamą Zofią Czarnecką, Joanna Rek-Faber z córką Alicją Faber.

  Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/695145665865330

  Bilety do nabycia w kasie MOK-u od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00 – 18.00 i na kupbilecik.pl.

  Udostępnij