• Od wielu lat wiosna kojarzy się nam nie tylko z kwitnącymi drzewami i łąkami pełnymi kwiatów, ale również z wiosennymi porządkami. Wraz z nadejściem ciepłych dni i słonecznych promieni, wielu z nas decyduje się na dokładne posprzątanie swojego mieszkania lub domu. Dlaczego warto poświęcić czas na porządki wiosenne?

  Przede wszystkim wiosenne porządki pozwalają nam pozbyć się zbędnych przedmiotów, które przez długi czas zbierały się w naszych domach. A pomoże nam w tym wszystkim zakup przyczepy. Przyczepa przydaj nam się na wielu płaszczyznach: wywieziemy nią niepotrzebne rzeczy, zapakujemy większe zakupy budowlane, dostarczymy nowe drzewka i sadzonki do ogrodu. Własny transport pozwali nam na poszukanie lepszej oferty cenowej i szybką reakcję. Niestety, towar na skupach pojawia się i szybko znika. Posiadając własną przyczepę, możemy reagować sprawnie i odebrać towar osobiście.

  Przyczepa jest niezastąpiona w budowlance. Daje nam niezależność i możliwość zakupu w różnych miejscach, tam gdzie ceny będą dla nas najbardziej korzystne. Każdy szuka oszczędności, więc jeśli można odkupić od kogoś używane okna, drzwi czy płyty, zapinamy swoją przyczepę, jedziemy i oszczędzamy pieniądze.

  Nie ma więc lepszego czasu na zakup przyczepy niż wiosna.

  Warto też wiedzieć, że zarówno przyczepa jednoosiowa, jak i dwuosiowa, zarejestrowana do 750 kg jest przyczepą lekką, więc każdy kto ma zwykłe prawo jazdy kat. B, może ją użytkować.

  Przyczepę kupisz od ręki w Pabianicach na Partyzanckiej 83 w firmie MAZICO. 
  Tam uzyskasz fachową pomoc w doborze odpowiedniej przyczepy i pełne wsparcie.

  Jeśli nie masz haka, również zapraszamy do MAZICO! Oferujemy pełen asortyment haków do wszystkich pojazdów, zarówno starszych modeli, jak i do samochodów nowych, prosto z salonu. MAZICO posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz autoryzowane urządzenie kodujące WESTFALIA AUTOCODE, które gwarantuje usługę na najwyższym poziomie, honorowaną przez wszystkie autoryzowane serwisy. Montując hak w MAZICO w samochodzie na gwarancji, na pewno jej nie stracisz. Na naszej OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW wykonamy ponadto przegląd haka holowniczego, więc wszystkie niezbędne formalności wykonasz w jednym miejscu.

  Zespół MAZICO życzy wszystkim udanego „majowego weekendu” i przy okazji wiosennej pogody polecamy beztrosko zapiąć bagażnik rowerowy (oczywiście kupiony w MAZICO) na hak holowniczy, relaksować się i korzystać z życia.

  Firma MAZICO

  Pabianice, ul. Partyzancka 83

  tel. 42 215 56 05, 500 622 066

  www.mazico.pl

  Udostępnij